SkyRiders

Najlepsza Rodzina na Finesi! Ranking Rodzin Top 8! Poziom Rodziny 5!


#1 2013-05-31 22:09:16

MrWhite

Administrator

Zarejestrowany: 2013-05-31
Posty: 87

Formularz Podania

Witam mam na imię Kasia, mam 24 lat .

Od X (wpisujesz ile czasu już grasz w NosTale ) lat gram w Nostale, jednak z jedną dość dłuższą przerwą ze względu na studia i prace po prostu przez pewien czas trochę nie grałam , ale teraz już normalnie gram . Teraz obecnie już nie studiuję, bo jakoś tak niedawno w czerwcu 2011 obronę z wynikiem mnie zadowalającym i postanowiłam zrobić sobie roczną przerwę w dalszej edukacji.

Interesuję się historią, polityką, dobrą książką i ciekawym filmem. Lubię słuchać muzyki, zwłaszcza polskiego hip-hopu, chociaż innymi gatunkami też nie pogardzę, więc tak naprawdę słucham wszystkiego co wpadnie mi w uszko.

Mieszkam w województwie Małopolskim.

Poprzednia rodzina xxx (wpisz rodzinę). Streszczając lubię po paplać o czymś, a nie o niczym.
Dlaczego SkyRiders? Wydaje mi się, że jesteście fajną rodzinką, z aktywnymi graczami.

Jak już poznaliście mnie trochę prywatnie, to może teraz troszkę o grze. Mam XX lv ( Wpisz Poziom )
Jestem xxx (wpisz klasę postaci ), moje sp: ( wypisujesz jakie sp masz Job/+ ).
Poziom reputacji: (wpisujesz ilość reputacji )

PS. Te podanie jest tylko przykładem . Podanie może wyglądać dowolnie , ale trzeba uwzględnić w nim potrzebne informacje takie jak :

- Ile już czasu grasz w NosTale?
- Coś o sobie
- W jakiej rodzinie znajdowałeś/aś się?
- Jaki był powód dołączenia do nas ?
- Poziom postaci / klasa postaci / posiadane sp job i +
- Poziom reputacji ( Nie trzeba podawać , jeśli się nie chce )

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.thcdb.pun.pl www.rpgrebelde.pun.pl www.pracownicymzk.pun.pl www.grawladcapierscieni.pun.pl www.formula1.pun.pl